Hipoalergiczne

FOUR REASONS NO NOTHING 

Bezwonne produkty Four Reasons No Nothing nie zawierają typowych składników uczulających lub drażniących, co sprawia, że ​​produkty są doskonałym wyborem dla wrażliwej skóry lub jeśli chcesz zmniejszyć obciążenie organizmu zapachami i chemikaliami. Wszystkie produkty serii No Nothing otrzymały znak Allergy Label przez Fińską Federację Alergii, Skóry i Astmy. Ta zaufana etykieta jest przyznawana obiektywnie przebadanym produktom jako dowód na to, że generalnie nie wywołują one alergii, nie powodują astmy, podrażnień lub uczuleń skóry ani wrażliwości na zapach.

Produkty Allergy Label nie zawierają następujących składników:

  • Sztuczne aromaty
  • Składniki lub ich stężenia ogólnie uczulające lub drażniące
  • Związki z rodziny astrowatych
  • Fenylenodiaminy
  • Formaldehyd i jego uwalniacze

SZAMPONY I ODŻYWKI

Produkty do pielęgnacji włosów Four Reasons No Nothing opracowaliśmy specjalnie dla skóry wrażliwej, osób wrażliwych na zapachy oraz dla tych, którzy chcą zmniejszyć obciążenie ciała zapachami i chemikaliami. Seria obejmuje szampony i produkty do pielęgnacji włosów dla czterech różnych rodzajów włosów, dzięki czemu łatwo znajdziesz swoje ulubione produkty.

STYLIZACJA I WYKOŃCZENIE 

Four Reasons No Nothing to produkty do stylizacji włosów, które dają Twoim włosom możliwość pokazania własnego charakteru i osobowości za pomocą przyciągających wzrok fryzur, nawet jeśli masz wrażliwą skórę lub wrażliwość na zapachy.

NAJPIEW ŚRODOWISKO

Wszystkie opakowania serii No Nothing są wykonane z bio-tworzywa z trzciny cukrowej. Produkcja biotworzyw sztucznych zmniejsza uzależnienie od ropy i emituje mniej dwutlenku węgla niż konwencjonalne tworzywa sztuczne. Opakowanie w pełni nadaje się również do recyklingu; poprzez recykling biotworzyw sztucznych osiągamy jeszcze niższy ślad węglowy. Dokonaj wyboru dla swoich włosów i środowiska – odrzuć wszystko, co niepotrzebne.