Rozjaśniacze do włosów

Proszek rozjaśniający białego koloru. Rozjaśnia do 7 tonów. Jest łagodny i delikatny. Nadaje się do rozjaśniania odrostów. Pasuje do różnych technik. Najlepiej działa pod folią. Może zostać na włosach przez dłuższy czas. Pasuje do pracy z jasnymi włosami (poziom 6, 7, 8) Oksydanty 1,5% 3% 6% 1:2 Przy pracy po długości jest możliwe podwyższyć moc rozjaśniacza mieszając z 9% a nawet 12% oksydantem.
187.20 zł
Proszek rozjaśniający białego koloru. Rozjaśnia do 8 tonów. Działa szybko i mocno, ale bezpiecznie. Skraca czas pracy przez co nadaje się do rozjaśniania odrostów ciemnych poziomów jasności, ale pasuje również do odkrytych technik.
187.20 zł
Four Reasons Hydrobleach zawiera technologię Hydroshield, która zapobiega uszkodzeniom struktury i chroni włosy podczas rozjaśniania. Technologia Hydroshield pozwala na wybielanie do czterech razy pod rząd bez konieczności spłukiwania rozjaśniacza. Pozwala to osiągnąć efekt czystego blondu już po jednej wizycie w salonie, przy jednoczesnym utrzymaniu włosów w dobrej kondycji. Produkt jest bezzapachowy, bez amoniaku i wegański.
254.32 zł
Wydajny i szybko działający puder rozjaśniający Four Reasons Ultralift 9+ rozjaśnia włosy do 9 tonów. Proszek rozjaśniający jest przyjemny w użyciu, ponieważ pozostaje wilgotny i elastyczny podczas aplikacji. Produkt zawiera polimer, który chroni włosy podczas rozjaśniania. Produkt jest bezzapachowy, bezwonny oraz w 100% wegański.
248.11 zł