Naturalne kosmetyki do włosów

OPIS PRODUKTU
76.70 zł
OPIS PRODUKTU
73.76 zł
FOUR REASONS NATURE
64.79 zł
OPIS PRODUKTU

Szampon chroniący kolor bardzo delikatnie oczyszcza włosy farbowane i pozostawia je miękkie. Przeciwutleniacze zawarte w ekstrakcie z oliwek utrzymują żywy kolor włosów. Zawiera organiczne ekstrakty z granatu i siemienia lnianego. Produkt posiada certyfikat Cosmos Natural wydany przez ECOCERT®. Wyprodukowano w Finlandii. Przeciwutleniacze zawarte w ekstrakcie z oliwek utrzymują żywy kolor włosów. Wykonane z organicznego granatu i organicznych ekstraktów z siemienia lnianego!

75.15 zł
OPIS PRODUKTU
89.69 zł
OPIS PRODUKTU
97.22 zł
OPIS PRODUKTU
87.75 zł
OPIS PRODUKTU

Odbudowujący szampon wzmacnia i delikatnie oczyszcza zniszczone włosy. Włosy wchłaniają proteiny ryżu i soi, które chronią wewnętrzną strukturę włosów i ograniczają łamliwość. Zawiera organiczne ekstrakty ze słodkich migdałów i nasion konopi. Produkt posiada certyfikat Cosmos Natural wydany przez ECOCERT®. Wyprodukowano w Finlandii. Proteiny ryżu i soi chronią włosy i ograniczają ich łamliwość. Wykonany z organicznych ekstraktów z migdałów i nasion konopi.

85.11 zł
OPIS PRODUKTU
76.70 zł
OPIS PRODUKTU
76.70 zł
OPIS PRODUKTU

Odżywka dodająca objętości i puszystości, jednocześnie rozczesując włosy. Wyciąg z pąków lipy srebrzystej skutecznie nawilża i chroni włosy przed stresem zewnętrznym. Zawiera organiczny sok z owoców rokitnika i organiczny ekstrakt z owoców moreli. Produkt posiada certyfikat Cosmos Natural wydany przez ECOCERT®. Wyprodukowano w Finlandii. Ekstrakt z pąków lipy srebrzystej skutecznie nawilża. Zawiera również organiczny sok z jagód rokitnika i organiczny ekstrakt z owoców moreli.

96.45 zł