DOSTAWA i PREORDER FOUR REASONS ORIGINAL

SZANSA NA RABAT 35%

ZRÓB PREORDER!!! Seria ORIGINAL wkrótce w Polsce. 
 

Zapraszamy do zapoznania się z marką kosmetyczną FOUR REASONS oraz serią ORIGINAL! Rozszerz ofertę dla twoich klientów. Oferta może być skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów do pielęgnacji włosów.

Seria ORIGINAL to szampony, odżywki, witaminy, skraby oraz produkty do pielęgnacji, które zachwycą każdego miłośnika pięknych i zdrowych włosów. Produkty bardzo dobże sprzedają się w wielu krajach na całym świecie, a teraz pojawiają się również na polskim rynku!

Sprzedarz przewidywana jest wyłącznie w salonasz fryzjerskich.

Jeśli jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego, to Four Reasons Original to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Seria została stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy chcą zaoferować swoim klientom produkty najlepszej jakości.

W ramach promocji, oferujemy możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na nasze produkty do końca kwietnia 2023 roku. Nie przegap szansy i dołącz do grona zadowolonych klientów Four Reasons Original!

 

Pobierz plik excel z linka . W pliku podaj ilość sztuk produktu jaką potrzebujesz. Na dole zobaczysz kwotę do zapłaty po rabacie 35%. Wyślij wypełniony plik excel na adres professional@four-reasons.pl. Otrzymasz fakturę PRO FORMĘ. Opłać PRO Formę.

Oprócz serii ORIGINAL możesz zaznaczyć inne produkty. Na przykład farby, szampony, oksydanty, maski koloryzujące i tak dalej. 

RABAT 35% uzyskasz na całe zamówienie. 

Przyjmujemy opłaty za PREORDER do 30 kwietnia. Zamówienie otrzymasz do 13.05.2023

 


СДЕЛАЙТЕ ПРЕДЗАКАЗ И ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 35%

Добрый день. Мы только вернулись из Финляндии. Договорились на счет серии ORIGINAL. Скоро она появится в нашем магазине. 

Сейчас мы собираем предзаказы. Скачайте excel по этой ссылке где вы можете указать все что вам нужно. Не только ORIGINAL. 

Предзаказ оплачивается полностью перед реализацией до 30.04.2023. Товар вы получите до 13.05.2023

Поэтому мы предоставляем скидку 35% на предзаказ вместо 32%. 

В этом случае вы не ограничены в количестве товара. Вы не платите за доставку. 

Единственное условие - предзаказ должен быть оплачен до 30.04.2023

Оплату предзаказов можно будет произвести двумя способами:
- стандартный банковский перевод
- платежной картой по специальной ссылке. 

Данные для банковского перевода будут предоставлены на фактуре PRO FORMA. 

Ссылка для оплаты картой будет выслана по емейл после получения от вас предзаказа.

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz