Smoothing Treatment 500 ml

Zakładki podstawowe

SKU: 
111247683
EAN: 
6418414042433

CO TO JEST?

Four reasons Smoothing Treatment to zabieg wygładzający, wegański, zabieg keratynowy przeznaczony do stosowania w salonie fryzjerskim do wygładzenia, wyprostowania i zmiękczenia struktury włosów, dzięki czemu łatwiej się rozczesują i szybciej wysychają.

Ten zabieg wykonywany jest przy pomocy prostownicy.

Cały zabieg trwa około 2–3 godzin, w zależności od długości i grubość włosów. Skuteczność kuracji osiąga się dzięki składnikom zabiegu. Zabieg jest stworzony na bazie kwasu glioksalowego, składnika aktywnego, który manipuluje polipeptydy włosów, relaksujące i prostujące struktura włosów.

Zabieg Wygładzający pasuje dla każdego rodzaju włosów, w tym włosów rozjaśnianych. Dla różnych typów włossa należy dostosować temperaturę prostownicy i ilość przeciągnięć.

Wegański skład produktu imituje rezultaty prostowania keratynowego

produkt wpływa na łańcuchy keratynowe i zmiękcza strukturę włosów. Efekt trzyma się do czterech miesięcy. Kuracja sprawia, że ​​włosy stają się gładkie, prostsze i miękkie. Pomimo tego, jak skuteczna kuracja wygładza włosy, nie spłaszczają się one do cienkich włosów, dzięki czemu świetnie pasuje również do cienkich włosów.

 

JAK ZROBIĆ ZABIEG WYGŁADZAJĄCY?

 

KROK 1:

Dwukrotnie dokładnie umyj włosy szamponem głęboko oczyszczającym. Wysusz włosy suszarką do włosów.


KROK 2:

Podziel włosy na cztery sekcje. Załóż rękawiczki i nałóż płyn prostujący sekcja po sekcji na suche włosy za pomocą spieniacza, pozwalając produktowi równomiernie wchłonąć się we włosy. Rozczesz włosy gęstym grzebieniem od nasady aż po same końce tak, aby włosy się nie zamoczyły. Nie nakładaj produktu na skórę głowy. Pozostaw na 20 minut.

KROK 3:

Kontynuuj bez spłukiwania włosów. Uczesz włosy. Jeśli włosy są jeszcze wilgotne, delikatnie wysusz włosy suszarką. Weź pasma włosów o grubości 0,5-1 cm i wygładź je prostownicą zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Typ włosów Temperatura prostownicy Ilość przeciągnięć
Gruby, szorstki, naturalnie kręconcy się 200°C–210°C 15-18
Normalny 190°C–200°C 12-15
włosy farbowane 170°C–180°C 10-12
Drobne, zniszczone, rozjaśnione, naturalny blond, pofarbowane na czerwony 160°C–170°C 6-8

 

KROK 4:

Dokładnie spłucz włosy, aby usunąć z nich wszelkie pozostałości produktu. Nałóż nawilżającą odżywkę na włosy, pozostaw na 5 minut i spłucz. Wysuszyć suszarką do włosów.

OSTRZEŻENIA

Postępuj dokładnie zgodnie z instrukcjami. Nosić odpowiednie rękawice. Robić nie stosować produktu, jeśli skóra głowy jest podrażniona lub uszkodzona. Unikać produkt dostanie się do oczu. Jeśli produkt dostanie się do oczy natychmiast spłukać. Jeśli wystąpią jakiekolwiek negatywne skutki, przestań natychmiast użyć produktu i skontaktować się z lekarzem. Dla zewnętrznego tylko do użytku. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Dla profesjonalistów tylko do użytku.

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE OPIEKI DOMOWEJ

  • Używaj nawilżających i wygładzających produktów myjących i pielęgnacyjnych które są odpowiednie dla Twojego rodzaju włosów.
  • Unikaj codziennego mycia włosów. Wydłużając czas między myciami można uzyskać efekt zabiegu trwa dłuzej.
  • Suszyć włosy bezpośrednio po umyciu.

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz