Rozjaśniacze

Zakładki podstawowe

Nasza oferta rozjaśniaczy obejmuje rozwiązania dla wszystkich zadań, związanych z rozjaśnianiem włosów, takich jak duże zmiany koloru, praca z folią i rozjaśnianie odrostów. Każdy rozjaśniacz ma inny skład i specjalne właściwości, aby ułatwić pracę z różnymi technikami rozjaśniania. Rekomendujemy dobór produktu rozjaśniającego do jego przeznaczenia, kondycji włosów i właściwości produktu. Wszystkie nasze rozjaśniacze są bezzapachowe, wolne od amoniaku i wegańskie.
 

FOUR REASONS CLASSIC BLEACH

Miękka, kremowa kompozycja proszku rozjaśniającego Four Reasons Classic Bleach gwarantuje skuteczne rozjaśnienie we wszystkich technikach i metodach rozjaśniających. Bezpyłowy proszek białego koloru sprawia, że praca jest wygodna, mocna, szybka i bezpieczna. Rozjaśniacz nie pęcznieje, nie wysycha ani nie pęka podczas pracy, ale pozostaje wilgotny i elastyczny przez cały czas trwania zabiegu. Skutecznie rozjaśnia do 8 tonów. Nadaje się do rozjaśniania odrostów ciemnych poziomów jasności (1, 3, 4, 5, 6). Pasuje do odkrytych technik. Bezzapachowa, wolna od amoniaku i wegańska formuła. 

Zalecane oksydanty 1,5%, 3%, 6%

Proporcje 1:2 lub 1:3

 

FOUR REASONS BLEACH

Four Reasons Bleach delikatnie i subtelnie rozjaśnia włosy do 7 poziomów. Pasuje do różnych technik, ale najlepiej działa pod folią. Może zostać na włosach przez dłuższy czas. Pasuje do pracy z jasnymi włosami (poziom 6, 7, 8). Wybierz Four Reasons Bleach, gdy chcesz delikatnie rozjaśnić i nie dążyć do całkowicie czystej bazy rozjaśniającej, a po rozjaśnianiu tonujesz włosy na ciepły ton. Całkowicie bezpyłowy proszek białego koloru sprawia, że praca jest wygodna i bezpieczna. Produkt jest bezzapachowy, bez amoniaku i wegański.

Zalecane oksydanty 1,5%, 3%, 6%, (Przy pracy po długości jest możliwe podwyższyć moc rozjaśniacza mieszając z 9% a nawet 12% oksydantem)

Proporcje 1:2 lub 1:3

 

FOUR REASONS HYDROBLEACH

Four Reasons Hydrobleach to łagodny i delikatny proszek, rozjaśniający do 7 tonów. Jest wodnisty, doskonale rozprowadza się na włosach i może zostać na nich przez dłuższy czas. Zawiera technologię Hydroshield, która zapobiega uszkodzeniom struktury i chroni włosy podczas rozjaśniania. Technologia Hydroshield pozwala na nałożenie rozjaśniacza bez spłukiwania do czterech razy pod rząd, co pomaga w dokonywaniu dużych i szybkich zmian kolorystycznych, porównaniu z tradycyjnymi metodami. Pozwala to osiągnąć efekt czystego blondu już po jednej wizycie w salonie, przy jednoczesnym utrzymaniu włosów w dobrej kondycji

Zalecane oksydanty 1,5%, 3%, 6% 

Proporcje 1:2 

 

FOUR REASONS ULTRALIFT 9+

Four Reasons Ultralift 9+ to proszek rozjaśniający lawendowego koloru rozjaśniający do 9 tonów. Pasuje do różnych technik jest wydajny i szybko działający. Najlepiej używać go do uzyskania jak najjaśniejszego blondu za pomocą jednej aplikacji, np. z pasemkami foliowymi, ponieważ jest mocny i bezpieczny. Może zostać na włosach przez dłuższy czas. Doskonale rozprowadza się na włosach, pozostaje wilgotny i elastyczny. Nie zostawia ciemnych plam. Może być stosowany na ciemnych włosach. Doskonale usuwa kosmetyczny pigment. Produkt zawiera polimer, który chroni włosy podczas rozjaśniania, ale ze względu na moc produktu zalecamy stosować go na włosy w dobrej kondycji lub w normalnej kondycji. Produkt jest bezzapachowy, bez amoniaku i wegański. Najlepiej stosować z niskim procentem oksydantu.

Zalecane oksydanty 1,5% 3% 

Proporcje 1:2 lub 1:3

FOUR REASONS OPTIMA MAKEOVER

Optima Makeover to szybki i łatwy sposób na usunięcie starego pigmentu z włosów i stworzenie dobrej bazy pod nowy kolor. Makeover to dekoloryzator stworzony do usuwania farb oksydacyjnych i direct pigmentów. Tworzy idealną bazę dla kolorowych koloryzacji i sprawia, że ​​efekt wygląda na czystszy i bogaty w odcienie. Olejek z baobabu, olejek z awokado i ekstrakt z bambusa odżywiają włosy i chronią ich strukturę podczas zabiegu. Dokładnie oceń stan włosów przed użyciem ze względu na moc produktu. 

 

Użyj Four Reasons Optima Makeover, aby usunąć poprzedni kolor przed farbowaniem włosów, jeśli:

  • aktualny odcień mocno różni się od pożądanego
  • chcesz uzyskać zupełnie inny odcień, na przykład przejście od szarości do złota lub od chłodnej czerwieni do miedzi
  • chcesz, aby kolor był jaśniejszy i czystszy niż obecny
  • włosy mają kilka widocznych kolorów
  • chcesz usunąć farbę i dążyć do naturalnego efektu

Usunięcie sztucznych pigmentów lub trwałego koloru

Proporcje mieszania 1:3 z 3% oksydantem, max. 30 minut (bez przykrycia i bez ciepła)

Usuwanie direct pigment

Proporcje mieszania 1:1 z ciepłą wodą lub 1:3 z 3% oksydantem w zależności od pożądanego efektu, max. 30 minut (bez przykrycia i bez ciepła)

FOUR REASONS VIOLET DROPS

Four Reasons Violet Drops to bogate w pigment fioletowe krople, które miesza się z farbą lub rozjaśniaczem, aby zneutralizować i wyeliminować żółte tony w blond włosach. Krople stosuje się w trudnych przypadkach lub gdy zależy nam na jasnym odcieniu blondu bez żółtych odcieni. Dostosuj intensywność, dodając więcej lub mniej kropli do mieszanki. Krople są wegańskie i bezzapachowe, a opakowanie wykonane jest z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Sposób użycia: Wymieszać farbę lub masę rozjaśniającą. Dodaj 5-15 kropli Violet Drops na 100g gotowej farby lub masy rozjaśniacza.

(nie utlenia się po zmieszaniu ze środkiem rozjaśniającym)

 

 

Dodatkowe zabezpieczenie

 

SEAL&SHINE OIL

Nabłyszczający olejek, który chroni skórę głowy w trakcie rozjaśniania lub farbowania. Może być zastosowany na dwa sposoby. Możecie dodać pompkę do mieszanki lub/i nałożyć na linię porostu włosów. Nałożony na linię włosów zapobiega poparzeniu chemicznemu skóry głowy, a także przebarwieniom skóry podczas farbowania włosów. Zmieszany z farbą chroni skórę głowy, wygładza efekt końcowy, koloryzacji włosów porowatych i działa nabłyszczająco. Łagodzi reakcję chemiczną i jej agresję w trakcie rozjaśniania. Może być również stosowany w połączeniu z trwałą ondulacją, aby chronić skórę głowy.

 

Produkty kategorii

FR Bleach Cream 250 ml
Optima Makeover Color Remover
Rozjaśniacz BLEACH 500 gr
Rozjaśniacz Classic Bleach 500 gr
Rozjaśniacz HYDROBLEACH 500 gr