Proszę pomocy. Czarny a blond

Witam. Mam włosy czarne. Niedawno zafarbowałam farbą drogeryjną i nie mogę się przyzwyczaić. Chcę wrócić do swoich jasnych włosów. Proszę powiedzieć w jaki sposób mogę to zrobić

Komentarze

Obrazek użytkownika Joanna
Czy to było jednorazowe

Czy to było jednorazowe farbowanie ? Czy kilka razy Pani farbowała?

Obrazek użytkownika Agnieszka O
Jednym z najprostszych i

Jednym z najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów oczyszczania włosów z niechcianego koloru jest użycie szamponu do głębokiego oczyszczania lub szamponu przeciwłupieżowego z siarczanem sodu. Takie szampony są bardziej agresywne niż standardowe szampony i mają na celu usunięcie resztek farby lub zanieczyszczeń z włosów.
Sposób użycia : potrzymać pianę przez 5 minut a następnie spłukać i powtórzyć jeszcze raz. Następnie nałożyć bardzo intensywnie nawilżającą maskę i trzymać pod przykryciem ok 15 minut, można nawet podgrzać . Na sam koniec po spłukaniu włosów nałożyć koniecznie olejek .
Jeśli kolor nie zejdzie wystarczajaco to pozostaje tylko wizyta u fryzjera . Pozdrawiam

Obrazek użytkownika AngelikaSzlagowska
wszystko zależy od koloru

wszystko zależy od koloru który znajduje się pod kolorem aktualnym a także od stanu włosów .Aby przystąpić do jakiej kolwiek dekoloryzacji .(oczyszczanie będzie najdelikatniejsze ale nie będzie to efekt kilku tonów) .Natomiast jeżeli chcemy pozbyć się nie chcianego koloru możemy za stosować Dekoloryzator Kwasowy pozwala na częściowe lub całkowite pozbycie się koloru, nie działa agresywnie.
Podczas zabiegu wytracane są sztuczne pigmęty .Po użyciu takiego produktu włosy są w bardzo dobrym stanie (miękkie gładkie lśniące )Jeżeli chcemy silniej zadziałać... polecam dekoloryzator marki FourReasons ,,Makeover,,Jak Pani widzi
naj lepiej samemu nie podejmować się dekoloryzacji .
Uważam że z takiego zabieg będzie Pani zadowolona jeśli wykona go specjalista-fryzjer.

Dodaj komentarz