Professional Styling

Four Reasons Professional Styling

Dzięki naszym profesjonalnym produktom do stylizacji włosów, łatwo jest stworzyć trwałe, wysokiej jakości fryzury. Łącząc różne produkty można tworzyć stylizacje uwzględniające atuty każdego rodzaju włosów. Formuły zostały opracowane z myślą o wymagających potrzebach profesjonalnych stylistów włosów i świetnie sprawdzają się zarówno w codziennej stylizacji, jak i tworzeniu galowych upięć. Przenieś swój styl na wyższy poziom!

#1 Four Reasons Professional - produkty wysokiej jakości, zostały zaprojektowane z myślą o wymagających fryzjerach i są wykonane z wegańskich składników w ekologiczny sposób. Produkty testowane na prawdziwych włosach, aby upewnić się, że działają dokładnie tak, jak tego chcemy.  

#2 Rozkoszne zapachy stanowią podstawę formuły produktów Four Reasons Professional sprawiają, że pielęgnacja włosów jest chwilą relaksu. Dodają odrobinę luksusu w intensywne życie codzienne. Odpowiednie produkty można łatwo dobrać do rodzaju włosów, konkretnych życzeń lub potrzeb.  

#3 Linia produktów Four Reasons Professional odzwierciedla nasze wartości – ważne jest dla nas tworzenie zrównoważonych produktów w sposób ekologiczny i etyczny. Produkty Four Reasons Professional są wytwarzane w 100% ze składników wegańskich. Chcieliśmy zminimalizować ślad węglowy produktów, dla tego, jako materiały do opakowania wybraliśmy plastik z recyklingu i bioplastik na bazie trzciny cukrowej. Produkty do pielęgnacji są produkowane w Finlandii, a produkty do stylizacji w Europie.  

#4 Profesjonalne rezultaty w domu z produktami Four Reasons Professional to dokładnie to, co sugeruje nazwa – to jest prawdziwy profesjonalista w pielęgnacji i stylizacji włosów. Produkty każdego dnia wydobywają to, co najlepsze z włosów – możesz liczyć na uzyskanie klasycznych, stylowych efektów w salonie i w domu, łatwo i szybko. Piękny wygląd jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

 

Produkty kategorii

PRO Final Glam Leave-In Trt 50ml
PRO VIOLET STYLING MOUSSE 200 ML
PRO BODY BOOST 250 ML
PRO COOL BLONDE DRY SHAMPOO 250 ML
PRO DRY SHINE SPRAY 200 ML
PRO ELASTIC VOLUME SPRAY 300 ML
PRO EXTREME HOLD SPRAY 300 ML
PRO FIBER MOUSSE 200 ML
PRO FIBER WAX 100 ML
PRO FINISHING SPRAY 300 ML
PRO GEL GLUE 100 ML
PRO HEAT SHIELD 200 ML
PRO HUMIDITY SHIELD 250 ML
PRO MULTIBENEFIT SPRAY 250 ML
PRO PURE BLISS HAIR OIL 50 ML
PRO ROOT BOOSTER 200 ML
PRO SALT MIST 250 ML
PRO SMOOTHING FOAM 100 ML
PRO STYLING PRIMER 100 ML
PRO TEXTURE WAX 100 ML
PRO WORKING SPRAY 300 ML