Professional Shampoo & Conditioner

Four Reasons Professional Shampoo & Conditioner

Four Reasons Professional to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji, które działają cuda na twoich włosach za każdym razem, gdy ich używasz. Formuły w najlepszy możliwy sposób oczyszczają, pielęgnują i odżywiają różne rodzaje włosów. 
 

#1 Four Reasons Professional - produkty wysokiej jakości, zostały zaprojektowane z myślą o wymagających fryzjerach i są wykonane z wegańskich składników w ekologiczny sposób. Produkty testowane na prawdziwych włosach, aby upewnić się, że działają dokładnie tak, jak tego chcemy.  

#2 Rozkoszne zapachy stanowią podstawę formuły produktów Four Reasons Professional sprawiają, że pielęgnacja włosów jest chwilą relaksu. Dodają odrobinę luksusu w intensywne życie codzienne. Odpowiednie produkty można łatwo dobrać do rodzaju włosów, konkretnych życzeń lub potrzeb.  

#3 Linia produktów Four Reasons Professional odzwierciedla nasze wartości – ważne jest dla nas tworzenie zrównoważonych produktów w sposób ekologiczny i etyczny. Produkty Four Reasons Professional są wytwarzane w 100% ze składników wegańskich. Chcieliśmy zminimalizować ślad węglowy produktów,  dla tego, jako materiały do opakowania wybraliśmy plastik z recyklingu i bioplastik na bazie trzciny cukrowej. Produkty do pielęgnacji są produkowane w Finlandii, a produkty do stylizacji w Europie.  

#4 Profesjonalne rezultaty w domu z produktami Four Reasons Professional to dokładnie to, co sugeruje nazwa – to jest prawdziwy profesjonalista w pielęgnacji i stylizacji włosów. Produkty każdego dnia wydobywają to, co najlepsze z włosów – możesz liczyć na uzyskanie klasycznych, stylowych efektów w salonie i w domu, łatwo i szybko. Piękny wygląd jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

 

FOUR REASONS PRO OPIS PRODUKTÓW

Produkty kategorii

FR PRO WEIGHTLESS VOLUME COND 1000 ML
PRO DAMAGE CONTROL CONDITIONER 300 ML
PRO DAMAGE CONTROL SHAMPOO 300 ML
PRO SILKY MOISTURE SHAMPOO 300 ML
PRO SILKY MOISTURE TREAT 150 ML
PRO WEIGHTLESS VOLUME SHAMPOO 300 ML
PRO BRILLIANT COLOR COND 1000 ML
PRO BRILLIANT COLOR CONDITIONER 300 ML
PRO BRILLIANT COLOR SHAMPOO 1000 ML
PRO BRILLIANT COLOR SHAMPOO 300 ML
PRO DEEP CLEANSING SHAMPOO 1000 ML
PRO DEEP CLEANSING SHAMPOO 300 ML
PRO INVISBLE DRY SHAMPOO 250 ML
PRO NO YELLOW CONDITIONER 300 ML
PRO NO YELLOW SHAMPOO 1000 ML
PRO NO YELLOW SHAMPOO 300 ML
PRO SILKY MOISTURE COND 1000 ML
PRO SILKY MOISTURE COND 300 ML
PRO SILKY MOISTURE SHAMPOO 1000 ML
PRO WEIGHTLESS VOLUME COND 300 ML