PRO Lively Lengths Shot 6kpl

SKU: 
111247658
EAN: 
6418414041931

OPIS

Ochronna kuracja w ampułkach zmniejszająca puszenie się i poprawiająca elastyczność długich włosów. Do długich, zniszczonych i łamliwych włosów z rozdwajającymi się końcówkami i osłabioną wytrzymałością na rozciąganie. Wzmacniające ceramidy zmniejszają strukturalne uszkodzenia włosów, a oliwa z oliwek sprawia, że włosy stają się gładsze i bardziej elastyczne.

Four Reasons Professional Shots to linia produktów zabiegowych opracowana do użytku profesjonalnego. Cztery skuteczne, przyjazne dla wegan kuracje w ampułkach przenoszą usługi Twojego salonu fryzjerskiego na zupełnie nowy poziom.

JAK STOSOWAĆ

Umyj włosy szamponem Four Reasons Professional połączonym z wybraną kuracją w ampułkach Professional Shots i osusz włosy ręcznikiem. Wybraną ampułkę kuracyjną Professional Shot dokładnie nałóż na włosy i pozostaw na 3–5 minut. Po czasie obróbki dokładnie spłucz włosy, osusz ręcznikiem i zawiń włosy w ręcznikowy turban.

Składniki aktywne
Wzmacniające ceramidy zmniejszają strukturalne uszkodzenia włosów, a oliwa z oliwek sprawia, że włosy stają się gładsze i bardziej elastyczne.

INCI
Aqua (woda), izoheksadekan, uwodorniony oliwian etyloheksylu, gliceryna, oktylododekanol, polisorbat 60, fenoksyetanol, Polyquaternium-37, olejek z owoców Olea Europaea (oliwka), olej z nasion rącznika pospolitego (rycynowy), uwodorniona oliwa z oliwek, substancje niezmydlające się, perfumy (zapach), Polyquaternium-11, hydroksypropyloguar, etyloheksylogliceryna, dimetikon PEG-8 Meadowfoamate, salicylan benzylu, ceramid NG, kwas mlekowy, linalol, limonen, glikol kaprylowy.

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz

Produkty kategorii

PRO Final Glam Leave-In Trt 50ml
PRO Lively Lengths Shot 6kpl
PRO Weightless Volume Shot
PRO Brilliant Color Shot 6kpl
PRO Silky Moisture Shot 6kpl