OPTIMA TOTAL - idealny produkt do krycia siwizny

Zakładki podstawowe

OPTIMA TOTAL - idealny produkt do krycia siwizny

Gama produktów kolorystycznych Four Reasons Optima została opracowana na podstawie życzeń tysięcy stylistów włosów i zapewnia szeroki wybór odcieni do profesjonalnego użytku. Ta różnorodna linia kolorystyczna została uzupełniona o gamę Optima Total.

Optima Total to farba, która została stworzona do krycia odrostów. Opiera się na neutralnych pigmentach kolorystycznych i intensywnym kryciu, to produkt o gwarantowanym 100% kryciu siwych włosów. Koloryzacja z serii Optima Total jest wyjątkowo szybka: 10-minutowy czas obróbki, skraca czas potrzebny na koloryzację i daje stylistce możliwość zaoferowania dodatkowych usług z dobrym zyskiem.

Dlaczego Optima Total - cztery trudne pytania i cztery proste odpowiedzi

1. Jak to możliwe, że Optima Total pokryje siwe włosy w zaledwie dziesięć minut?

Barwne pigmenty używane w farbach do włosów są często wytwarzane ze składników, które zapobiegają utlenianiu, co daje więcej czasu na proces aplikacji. Jednak wszystkie składniki w kompozycji pigmentowej nie utleniają się w tym samym czasie – niektóre grupy pigmentów rozwijają się szybciej niż inne. Farby Optima Total zostały wykonane przy użyciu pigmentów, które rozwijają się jako pierwsze. Jednocześnie zmniejszyliśmy ilość składników, które zapobiegają utlenianiu. W ten sposób udało nam się skrócić czas przetwarzania do zaledwie 10 minut. Bez uszczerbku dla wyniku – oczywiście!

2. A jeśli powoli nakładam kolor?

Jeśli w niektórych częściach włosów (takich jak skronie) jest więcej siwizny, lepiej zacząć od tych obszarów. Następnie przejdź do pozostałych. Jeśli aplikacja zajmuje więcej niż 10 minut, możesz skrócić czas przetwarzania o kilka minut.

3. W jaki inny sposób mogę skorzystać ze stosowania Optima Total w moim salonie?

Optima Total daje Ci wiele nowych możliwości: możesz zaoferować usługę Optima Total na przykład mężczyznom, którzy przyszli na strzyżenie, zaoferować szybsze i tańsze „odświeżenie” dla swoich klientów farbujących odrost, a co najlepsze – Ty oszczędzaj czas podczas korzystania z Optima Total!

4. Jaka jest różnica między wynikami Optima Total a np. Optima Cover czy Luxima?

Dzięki farbom Optima Total masz jeszcze szerszy zestaw narzędzi do koloryzacji włosów i pokrycia siwizny. Poniższa tabela pomaga zrozumieć, jaki produkt należy wybrać w różnych sytuacjach.

 

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz