OPTIMA LIQUIDS

#1 Tonowanie i neutralizacja rozjaśnionych włosów

Linia Four Reasons Optima Liquids została opracowana do tonowania i neutralizowania rozjaśnionych włosów, a linia kolorystyczna doskonale sprawdza się, gdy wszystkie włosy są rozjaśnione, a celem jest utrzymanie maksymalnej jasności rozjaśnionych włosów. Linia Optima Liquids zawiera unikalny związek hydrolizowanych białek, które naprawiają i wzmacniają włosy, jednocześnie zapobiegając ich rozdwajaniu i chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi. Inne składniki rozpieszczające włosy to certyfikowany przez Ecocert olej z nasion Limnanthes alba, który pozostawia włosy błyszczące i miękkie, oraz organiczny olej z baobabu, który skutecznie nawilża włosy dzięki wysokiej zawartości witamin A, D, E i F.

#2 Jasne, czyste odcienie

Idealny wybór tonów Optima Liquids składa się z ośmiu czystych tonów przeznaczonych do rozjaśniania, gdzie celem jest użycie jasnego tonu na rozjaśnianej bazie przy jednoczesnym zachowaniu jasności koloru. Linia Optima Liquids obejmuje również produkt o nazwie Clear, który jest przeznaczony do rozcieńczania tonów. Wybór odcieni Four Reasons Optima Liquids obejmuje chłodne perłowe odcienie, róże i stonowane brzoskwiniowe odcienie.

#3 Szybka aplikacja i krótki czas przetwarzania

Płynny produkt miesza się z wywoływaczem Optima Liquids Activator 3% w stosunku 1:1, aby stworzyć masę, którą można szybko i łatwo nałożyć na stację szamponującą. Proces koloryzacji trwa 10-20 minut
w zależności od pożądanej intensywności.

#4 Bezzapachowe

Podobnie jak inne kolory Optima, kolory Optima Liquids są również bezzapachowe i wegańskie.

Produkty kategorii

FR Optima Liquids CLEAR
FR Optima Liquids AA Silver
FR Optima Liquids GG Gold
FR Optima Liquids OG Golden Copper
FR Optima Liquids OM Peach
FR Optima Liquids PG Pearly Gold
FR Optima Liquids PM Rose Gold
FR Optima Liquids PP Pearl
FR Optima Liquids RR Pink
FR Optima Liquids Activator 3 %
FR Optima Liquids page for Optima Color Chart