NIEZAWODNA KOLORYZACJA

 

JAKA FARBA SPEŁNI WSZYSTKIE TWOJE OCZEKIWANIA ?

Zadaliśmy to pytanie setkom fryzjerów, aby stworzyć idealną linię farb do włosów. Uwzględniliśmy wszystkie najważniejsze życzenia i na ich podstawie opracowaliśmy naszą nową linię farb permanentnych Four Reasons Optima
Farby Optima są absolutnie bezzapachowe, nie agresywne i w stu procentach kryją siwe włosy, odcienie dopasowane do najlepszej neutralizacji ujętych pigmentów włosów - czyli nie dają żadnych nieporządanych odcieni w trakcie farbowania włosów
 
Ale prawdziwym hitem został nasz ulubiony, idealny produkt do tonowania włosów Luxima, farby tonujące półpermanentne. Rezultaty koloryzacji są przejrzyste i naprawdę zaskakujące, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać żywy naturalny kolor, zachowując naturalny pigment we włosach. Four Reasons Luxima to bardzo łagodna farba do tonowania, która w ogóle nie rozjaśnia naturalnych włosów. Jest to bardzo przydatne przy tonowaniu różnych technik rozjaśniania włosów, ponieważ Luxima zafarbuję włosy uprzednio poddane obróbce chemicznej bez rozjaśniania naturalnych pasm.
Jest to ważne, ponieważ za każdym razem, gdy farbujemy naturalną podstawę, kolor włosów staje się nieco cieplejszy, co nie zawsze jest pożądane. Dlatego Luxima jest idealnym produktem, szczególnie do chłodniejszych odcieni.
 
 Naszą misją jest to żeby każda Twoja klientka Poczuła się pięknie!
Nasza firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów Four Reasons do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich. Wśród naszych produktów Four Reasons znajdują się serie do pielęgnacji i stylizacji włosów, takie jak Optima (farba permanentna), Luxima (farba żelowa, półpermanentna/tonująca), Color Mask to seria szamaponów i masek koloryzujących i seria No Nothing (bardzo delikatna seria kosmetyków do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy i włosów)

Nasza marka wielokrotnie otrzymywała zasłużone nagrody i wysokie noty, zachowując przy tym rozsądną równowagę między ceną a jakością. Techniczne rozwiązania najwyższej jakości, wykonane przez uznanych profesjonalistów z branży kosmetycznej, produkty Four Reasons są niezawodne i łatwe w użyciu.

Nasi specjaliści zawsze słuchają opinii swoich odbiorców FRYZJERÓW i uwzględniają ich życzenia. W ten sposób pojawiają się nowe produkty z najwyższej półki, które wpisują się we wszystkie trendy światowego przemysłu kosmetycznego. W pewnym stopniu Four Reasons jest liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Produkty Four Reasons spełniają polskie standardy jakości oraz europejskie i światowe systemy jakości. Kosmetyki do włosów Four Reasons są idealne dla tych, którzy wolą używać tylko naturalnych i bezpiecznych produktów! Naturalne składniki aktywne Four Reasons odżywiają, nawilżają i odbudowują strukturę włosów, przedłużając ich zdrowie, a zniszczonym matowym włosom, narażone na działanie chemiczne lub inne agresywne działanie, przywracają dawny blask i piękno.

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz