Keratynowe prostowanie włosów

Witam
Czy wykonujecie w swoich salonach zabieg kieratynowego prostowania włosów? Jeśli TAK to z jakiej marki. Czy można wykonać ten zabieg na włosach kobiety w ciąży?

Komentarze

Obrazek użytkownika Joanna
Ja używałam wiele Marek

Ja używałam wiele Marek głównie brazylijskie. Bardzo intensywnie pachniały i nie zrobiłabym tego zabiegu kobiecie w ciąży. Teraz przeszłam prostowanie z Fourreasons i jest rewelacja. Brak zapachu, klienta nie musi chodzić z rozpuszczonymi, obleśne wyglądającymi włosami prze 2 doby, ale jednak ciąża to wyjątkowy stan i lepiej poczekać do rozważania.

Obrazek użytkownika Anna Barańska
Witam niestety nie jest

Witam niestety nie jest wskazane wykonywanie keratynowego prostowania u kobiet w ciąży.. Kobiecie w ciąży prosze polecać zabiegi pielęgnacyjne aby wygładzić jak i wypielęgnować włosy. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika AngelikaSzlagowska
Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów nie jest zalecanym zabiegiem z tego względu iż podczas wykonywania go w większości produktów podczas zabiegu ulatnia się gaz (np. pochodna formaldehydu)Warto jednak wziąć pod uwagę fakt iż nie istnieje oficjalne przeciwwskazanie , które stwierdziły by że nie jest on niebezpieczny dla kobiet w ciąży (każdy z nas reaguje inaczej a dokładniej chodzi o reakcje uczuleniowe i tym podobne )
Nasza marka "FourReasons" posiada produkt wegański imitujący rezultaty keratynowego prostowania włosów ,nie jest zabiegiem agresywny
m
trwałość tego zabiegu na włosach to 4 miesiące .Włosy po tym zabiegu są proste,gładkie i miękkie.

Dodaj komentarz