Dlaczego wybrałam FOUR REASONS.

Zakładki podstawowe

W naszym legendarnym kursie Koloryzacja bez niepowodzeń mówię że nie warto mieć w salonie fryzjerskim tylko jedną markę kosmetyczną. Ponieważ sytuację mogą być różne. Oczywiście jesteśmy profesjonalistami i poradzimy sobie w każdej sytuacji. Potrafimy osiągnąć pożądany efekt.

Natomiast ilość pracy którą będziemy musieli wykonać w niektórych przypadkach może być niezmiernie duża.  Ja, jak pewnie i wy, szukam zawsze najłatwiejszego rozwiązania, ponieważ cenimy swój czas.

Zazwyczaj do naszych z wami  salonów przychodzą przedstawiciele i proponują zapoznać się z nową marką i z jej rewelacyjną technologią. W przypadku FOUR REASONS to nie marka przyszła do mnie, tylko ja przyszłam do FOUR REASONS  

Przy pracy na różnych markach zawsze czegoś mi brakowało. Farba mogła być agresywna, zawierzać dużą ilość amoniaku i ciężko było oddychać, musiałam myśleć jak zneutralizować nieporządane odcieni i tak dalej.

Z marką FOUR REASONS tych problemów już nie mam. Praca na tej marce sprawia mi samą przyjemność a klientki otrzymują porządany efekt w 100%

Farba nie zawiera amoniaku ani PPD i całkowicie bezzapachowa. Dzięki temu proces koloryzacji nie powoduje ciężką atmosfere w salonie a dodanie do mieszanki oleju zapachowego MOOD BOOSTER sprawia u klientki dodatkowe odczucia luksusowej usługi.

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz