AMPUŁKI DO WŁOSÓW

FOUR REASONS PROFESSIONAL SHOT to są ampułki do ekspresowej rekonstrukcji włosów. Są cztery rodzaje ampułek:

Brilliant Color Shot - Kuracja w ampułkach nadająca wspaniały, lśniący połysk sprawia, że włosy stają się bardziej elastyczne i dłużej utrzymują kolor. Opracowany do włosów farbowanych i matowych, pozbawionych blasku, które nie odzwierciedlają koloru. Technologia LumiRadiance chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV i sprawia, że wyglądają na zdrowsze i bardziej błyszczące. Olej arganowy przywraca włosom naturalną jedwabistą miękkość.

Lively Lengths Shot - Ochronna kuracja w ampułkach zmniejszająca puszenie się i poprawiająca elastyczność długich włosów. Do długich, zniszczonych i łamliwych włosów z rozdwajającymi się końcówkami i osłabioną wytrzymałością na rozciąganie. Wzmacniające ceramidy zmniejszają strukturalne uszkodzenia włosów, a oliwa z oliwek sprawia, że włosy stają się gładsze i bardziej elastyczne.

Silky Moisture Shot - Intensywnie nawilżająca, zmiękczająca kuracja w ampułkach, która pomaga włosom wchłonąć wilgoć. Do włosów puszących się, splątanych i elektryzujących, które potrzebują więcej nawilżenia. Technologia MarineMoisture zatrzymuje wilgoć w łusce włosa i pozostawia włosy pięknie błyszczące, elastyczne i jedwabiście gładkie. Zawiera również kwas hialuronowy, który znany jest ze swoich właściwości nawilżających.

Weightless Volume Shot - Volumizing ampoule treatment makes hair look and feel fuller and more voluminous. For fine, flat hair that needs more structure and volume. The Plump&Fill technology adds thickness and volume without any frizziness: wheat protein derivative strengthens the hair, while D-panthenol penetrates the hair, protecting it against environmental stress factors.

Four Reasons Professional Shots to linia produktów zabiegowych opracowana do użytku profesjonalnego. Cztery skuteczne, przyjazne dla wegan kuracje w ampułkach przenoszą usługi Twojego salonu fryzjerskiego na zupełnie nowy poziom.

Produkty kategorii

PRO Final Glam Leave-In Trt 50ml
PRO Lively Lengths Shot 6kpl
PRO Weightless Volume Shot
PRO Brilliant Color Shot 6kpl
PRO Silky Moisture Shot 6kpl