O MARCE

Zakładki podstawowe

FOUR REASONS - CZTERY POWODY, ABY WYBRAĆ FOUR REASONS

#1 WSPANIAŁE I WEGAŃSKIE PRODUKTY 

W roku 2020 osiągnęliśmy jeden z naszych wielkich celów: każdy odnowiony produkt Four Reasons jest teraz w 100% wegański i wolny od jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego.

#2 ZGODNIE Z ZASADAMI NATURY 

W tej chwili 99% naszych opakowań nadaje się do recyklingu, a 35% plastikowych opakowań naszych produktów detalicznych jest z recyklingu lub z bioplastiku. Pudełka kartonowe używane do wysyłki produktów są również w 75% tekturą makulaturową, papier makulaturowy używany do wypełniania pudeł transportowych jest w 100% wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Nasze przesyłki może nie są najładniejsze, zanieczyszczanie środowiska na rzecz piękna nie jest w naszym stylu – piękno nie ma jednego kształtu i rozmiaru, dotyczy to również opakowań!

#3 DUMA FINLANDII 

Four Reasons to fińska marka produktów do włosów, która powstała w 1997 roku w Helsinkach. Wszystkie nasze produkty powstają w Finlandii oraz w naszych partnerskich fabrykach w Europie, które posiadają certyfikat ISO 22716:2007. Nasze produkty spełniają kryteria rozporządzenia UE w sprawie produktów kosmetycznych oraz Dobrych Praktyk Wytwarzania (GMP). Wszystkie produkty Four Reasons są opracowywane w Finlandii, a kiedy dziesiątki najbardziej uzdolnionych w swoim rzemiośle profesjonalistów robią rzeczy wspólnie i naprawdę kochają swoją pracę, efekt końcowy będzie zdumiewający. To czysta pasja.

#4 SZEROKI ASORTYMENT

W naszym asortymencie znajdziesz sześć linii produktów do włosów Four Reasons, które zostały opracowane z myślą o różnych typach ludzi i różnych rodzajach włosów. Four Reasons Professional to linia wysokiej jakości produktów dla profesjonalnych stylistów włosów, a Four Reasons Nature to luksus stworzony przez naturę dla Twoich włosów. Four Reasons Luxima to piękne, trwałe i niezawodne tonery, a z farbami Four Reasons Optima nigdy nie musisz się martwić nad efektem końcowym. Z kolei kolorowe maski Four Reasons Color Mask doskonale nadają się do utrzymania blasku i koloru włosów. Jeśli twoim marzeniem jest hipoalergiczny kosmetyk wybierz, Four Reasons No Nothing.

 

 

WE LOVE THE REAL YOU

Właśnie z tym sloganem dzielnie maszerujemy na linii frontu, broniąc różnorodności i  prawa każdego do bycia pięknym. Inspirujemy i wzmacniamy ludzi, aby doceniali siebie takimi, jakimi są — całkowicie niedoskonali — i oferujemy im narzędzia do wzmacniania ich własnego wizerunku. Wierzymy w cudowną niedoskonałość życia. Wierzymy w ludzi, pasję, autentyczność i Ciebie. Wierzymy, że wszyscy są piękni takimi, jakimi są, aż do ostatniego kosmyka włosów. To są nasze cztery powody.

Firma Four Reaons zaczęła jakieś 20 lat temu od zera. Dzięki ciężkiej pracy i pasji stali się odnoszącą największe sukcesy firmą produkującą produkty do włosów w Finlandii. Płynęli pod prąd, odważnie robiąc rzeczy po swojemu i celebrując odmienność bez zwracania uwagi na ideały piękna.

Naszą misją jest aby każdy poczuł się pięknie takim jakim jest. Wierzymy w prawdziwego ciebie. A naszą wizją jest inspirowanie i wzmacnianie ludzi dzięki zrównoważonym produktom, najlepszej obsłudze i światowej społeczności kosmetycznej.

W ostatnich latach znacznie wzrosło niezadowolenie ludzi ze swojego wyglądu. Badania wykazują, że nawet 50% młodych ludzi ma negatywny obraz postrzegania siebie. Zwiększone korzystanie z mediów społecznościowych zwiększyło presję społeczną związaną z wyglądem. Ciągła ekspozycja na ideały tworzone przez społeczeństwo i media ma negatywny wpływ na to, jak młodzi ludzie postrzegają siebie i swoje ciało.

Czas zrobić krok naprzód i bronić prawa każdego do bycia pięknym!

 

Komentarze

Jeszcze niema komentarzy

Dodaj komentarz